- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Crosey-le-Petit
Current Weather Crosey-le-Petit
Current weather for the city of Crosey-le-Petit. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 20°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 43 % |
| cloud cover | 23 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
