- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Croix-Fonsomme
Current Weather Croix-Fonsomme
Current weather for the city of Croix-Fonsomme. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 22°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 55 % |
| cloud cover | 3 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 15°C |
