Current Weather Croitori
Current weather for the city of Croitori. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Snowfall
Valid to 4. 4. (18:00)
Wind gusts
Valid to 2. 4. (20:00)
17°C
feels like 17°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 8 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
