- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Coudekerque-Branche
Current Weather Coudekerque-Branche
Current weather for the city of Coudekerque-Branche. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 8°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1029 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 95 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 9°C |
