- Weather
- France
- Centre-Val de Loire
- Couddes
Current Weather Couddes
Current weather for the city of Couddes. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
High Temperature
Valid to 27. 5. (00:00)
33°C
feels like 36°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 19°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 17°C |
