- Weather
- Brazil
- Santa Catarina
- Costeira do Pirajubae
Current Weather Costeira do Pirajubae
Current weather for the city of Costeira do Pirajubae. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 26°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 20°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 18°C |
| Average: | 23°C |
