Current Weather Corso Italia-Davenport
Current weather for the city of Corso Italia-Davenport. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 45 % |
| cloud cover | 29 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 17°C |
