- Weather
- Australia
- New South Wales
- Corindi
Current Weather Corindi
Current weather for the city of Corindi. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 22°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 27 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 75 % |
| dew point | 19°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 16°C |
| Average: | 21°C |
