- Weather
- Australia
- New South Wales
- Coolatai
Current Weather Coolatai
Current weather for the city of Coolatai. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 68 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 21°C |
