- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Condat-sur-Vézère
Current Weather Condat-sur-Vézère
Current weather for the city of Condat-sur-Vézère. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 49 % |
| cloud cover | 58 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 15°C |
