- Weather
- United States of America
- Texas
- Colmesneil
Current Weather Colmesneil
Current weather for the city of Colmesneil. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 98 % |
| cloud cover | 38 % |
| dew point | 23°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 14°C |
| Average: | 26°C |
