- Weather
- Italy
- Emilia-Romagna
- Coccanile-Cesta
Current Weather Coccanile-Cesta
Current weather for the city of Coccanile-Cesta. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 8°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1027 hPa |
| humidity | 57 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 17°C |
