- Weather
- Republic of Korea
- Jeollanam-do
- Chu-do
Current Weather Chu-do
Current weather for the city of Chu-do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 14°C |
