- Weather
- North Korea
- Hwanghae-namdo
- Chuam-dong
Current Weather Chuam-dong
Current weather for the city of Chuam-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 21°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 28 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
