- Weather
- Republic of Korea
- Jeollanam-do
- Chosŏng-ni
Current Weather Chosŏng-ni
Current weather for the city of Chosŏng-ni. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 17°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 20 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 18°C |
