- Weather
- North Korea
- Hwanghae-bukto
- Chŏnsal-li
Current Weather Chŏnsal-li
Current weather for the city of Chŏnsal-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 18°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 19 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 9°C |
