- Weather
- North Korea
- Hwanghae-bukto
- Ch’ongsu-ri
Current Weather Ch’ongsu-ri
Current weather for the city of Ch’ongsu-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 33 % |
| cloud cover | 91 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 13°C |
