- Weather
- North Korea
- Hwanghae-bukto
- Ch’ŏngsan-dong
Current Weather Ch’ŏngsan-dong
Current weather for the city of Ch’ŏngsan-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 15°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 7 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 17°C |
