- Weather
- Republic of Korea
- Gangwon-do
- Chodul-li
Current Weather Chodul-li
Current weather for the city of Chodul-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 11°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 16°C |
