- Weather
- Russia
- Tyva Republic
- Chinge-Kat
Current Weather Chinge-Kat
Current weather for the city of Chinge-Kat. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 16°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 46 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 10°C |
