- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Chik-tong
Current Weather Chik-tong
Current weather for the city of Chik-tong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 13°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 15°C |
