- Weather
- Cambodia
- Preah Vihear Province
- Chi Aok
Current Weather Chi Aok
Current weather for the city of Chi Aok. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 26°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 77 % |
| cloud cover | 5 % |
| dew point | 20°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 23°C |
| Average: | 30°C |
