- Weather
- Switzerland
- Canton of Geneva
- Chêne-Bourg
Current Weather Chêne-Bourg
Current weather for the city of Chêne-Bourg. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 30. 4. (00:00)
14°C
feels like 13°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 52 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 11°C |
