- Weather
- Switzerland
- Canton of Geneva
- Chêne-Bourg
Current Weather Chêne-Bourg
Current weather for the city of Chêne-Bourg. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 15°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 2 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 12°C |
