- Weather
- North Korea
- Hwanghae-namdo
- Che Il-jŏsuji
Current Weather Che Il-jŏsuji
Current weather for the city of Che Il-jŏsuji. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 15°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 71 % |
| cloud cover | 82 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 18°C |
