- Weather
- North Korea
- Hwanghae-namdo
- Che Il-jŏsuji
Current Weather Che Il-jŏsuji
Current weather for the city of Che Il-jŏsuji. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 13°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 19 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 15°C |
