- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Châtillon-le-Duc
Current Weather Châtillon-le-Duc
Current weather for the city of Châtillon-le-Duc. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
0°C
feels like -2°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 87 % |
| cloud cover | 43 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 9°C |
