- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Châtel-Censoir
Current Weather Châtel-Censoir
Current weather for the city of Châtel-Censoir. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 7°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 83 % |
| cloud cover | 90 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
