- Weather
- Russia
- Zabaykal’skiy (Transbaikal) Kray
- Chashchino-Il'dikan
Current Weather Chashchino-Il'dikan
Current weather for the city of Chashchino-Il'dikan. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 12°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1000 hPa |
| humidity | 89 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 13°C |
