- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-bukto
- Ch’asam-dong
Current Weather Ch’asam-dong
Current weather for the city of Ch’asam-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 22°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 37 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 13°C |
