- Weather
- Kingdom of Belgium
- Walloon Region
- Chapelle-lez-Herlaimont
Current Weather Chapelle-lez-Herlaimont
Current weather for the city of Chapelle-lez-Herlaimont. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 2°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 22 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 8°C |
