- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Chanteloup-les-Vignes
Current Weather Chanteloup-les-Vignes
Current weather for the city of Chanteloup-les-Vignes. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 14°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 75 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 13°C |
