- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Chanteloup-les-Vignes
Current Weather Chanteloup-les-Vignes
Current weather for the city of Chanteloup-les-Vignes. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 11°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 57 % |
| cloud cover | 40 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 11°C |
