- Weather
- North Korea
- Hwanghae-namdo
- Changyang-dong
Current Weather Changyang-dong
Current weather for the city of Changyang-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 14°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 20°C |
