- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-bukto
- Ch’angsin-dong
Current Weather Ch’angsin-dong
Current weather for the city of Ch’angsin-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 20°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 26 % |
| cloud cover | 39 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 10°C |
