- Weather
- Republic of Korea
- Gyeonggi-do
- Chang-mal
Current Weather Chang-mal
Current weather for the city of Chang-mal. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 9°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 77 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 10°C |
