- Weather
- Republic of Korea
- North Chungcheong
- Changmal
Current Weather Changmal
Current weather for the city of Changmal. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 25°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 18 % |
| cloud cover | 78 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 16°C |
