- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Changjin-ho
Current Weather Changjin-ho
Current weather for the city of Changjin-ho. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
2°C
feels like 0°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 98 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -9°C |
| Average: | 7°C |
