- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-bukto
- Changhyŏn-dong
Current Weather Changhyŏn-dong
Current weather for the city of Changhyŏn-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 10°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 52 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 13°C |
