- Weather
- North Korea
- Hwanghae-namdo
- Changhyŏn-dong
Current Weather Changhyŏn-dong
Current weather for the city of Changhyŏn-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 5°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 92 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 11°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 7°C |
