- Weather
- Republic of Korea
- Jeollanam-do
- Changgu-do
Current Weather Changgu-do
Current weather for the city of Changgu-do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 14°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 73 % |
| cloud cover | 2 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 14°C |
