- Weather
- Republic of Korea
- Jeollanam-do
- Changgu-do
Current Weather Changgu-do
Current weather for the city of Changgu-do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 12°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 70 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 14°C |
