- Weather
- North Korea
- Chagang-do
- Ch’ang-dong
Current Weather Ch’ang-dong
Current weather for the city of Ch’ang-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 5°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
