- Weather
- Republic of Korea
- Gyeongsangnam-do
- Ch’ang-ch’on
Current Weather Ch’ang-ch’on
Current weather for the city of Ch’ang-ch’on. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 12°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 10°C |
