- Weather
- Republic of Korea
- Gangwon-do
- Chamu-ri
Current Weather Chamu-ri
Current weather for the city of Chamu-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 20°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 43 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
