- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Ch’am-san
Current Weather Ch’am-san
Current weather for the city of Ch’am-san. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 7°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 12°C |
