- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Ch’am-san
Current Weather Ch’am-san
Current weather for the city of Ch’am-san. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 11°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 59 % |
| cloud cover | 66 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 12°C |
