- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Champigny-sur-Marne
Current Weather Champigny-sur-Marne
Current weather for the city of Champigny-sur-Marne. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 10°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 9°C |
