- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Champigny-le-Sec
Current Weather Champigny-le-Sec
Current weather for the city of Champigny-le-Sec. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
High Temperature
Valid to 29. 5. (00:00)
19°C
feels like 20°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 62 % |
| cloud cover | 31 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 16°C |
