Current Weather Cham-e Gāv
Current weather for the city of Cham-e Gāv. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 19°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 22 % |
| cloud cover | 71 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 20. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 21°C |
